Tradicines dovanas iškeiskite į išskirtines

0 2

Tradicines dovanas šiandien vis dažniau keičia išskirtinės, įprasminančios šventinę progą dovanos. Ant atsakingai parinkto daikto išgraviravus žmogaus vardą, jo inicialus, šventės datą ar gražiausius žodžius ir palinkėjimus, jis amžiams tampa unikaliu prisiminimu.

Puikios dovanų idėjos yra graviruoti daiktai. Jie yra ypač jaukūs, ilgaamžiai, pagyvinantys interjerą, o svarbiausia – kasdien primenantys gražiausias gyvenimo akimirkas.

Tokias dovanas prasminga įteikti artimiems žmonėms, kolegoms ar verslo partneriams, kadangi graviruoti galima daugelį daiktų: stalo įrankius, veidrodžius, įvairiausius prizus, šventinio stalo puošmenas jaunavedžiams ar net kiekvienam puotos svečiui, suvenyrus ar net laikrodžius.

Specialaus graviravimo lazerio dėka, ant įvairiausių paviršių (grūdinto stiklo, metalo, medžio, taip pat sidabru, auksu purkštų daiktų) galima išgraviruoti jūsų pasirinktą tekstą ar net nuotrauką.  Jeigu graviruojamas tekstas nėra ilgas, dovana bus paruošta vos per 10 min. arba tą pačia dieną.

Platų pasirinkimą ir dar daugiau dovanų idėjų atrasite https://www.gravideja.lt/ . Čia srities profesionalai padės ir patars kokią dovaną ir kokiai progai rinktis yra geriausia. Užtikriname, kad čia kiekvienas atras sau tinkamą pasirinkimą!

Komentarai
Kraunama...