Vonios kambarys: akmens masės ar ketaus vonia?

0 22

Vonios gali būti įvairiausios, tad kiekvienas turi pagal savo poreikius išsirinkti kas atrodys gražiausiai ir tiks labiausiai jūsų vonios kambaryje. Svarbiausia visuomet didelę dalį dėmesio skirti būtent kokybei, kad vėliau nereikėtų gailėtis savo pasirinkimo. Verta atkreipti dėmesį ir į vonios įrangos gamintojus, kadangi labai dažnai iš to galima spręsti apie gaminio kokybę. Vardą užsitarnavę gamintojai dažniausiai turi ilgametę patirtį, kuri tikrai daug reiškia, todėl ravak vonios yra vienas iš geriausių sprendimų. Žinoma, be gamintojo, labai svarbi ir vonios medžiaga, iš kurios ji pagaminta, nes tai turi įtakos ne tik dizainui, bet ir ilgaamžiškumui, stiliui. Jeigu svarstote kokią vonią rinktis, būtinai pasidomėkite kuo skiriasi skirtingi jų tipai. Straipsnyje aptariamos akmens masės ir ketaus vonių savybės.

Ketaus vonios turi labai puikų privalumą – patvarumą. Pagrindinė jų medžiaga labai tvirta ir yra sunkesnė nei, tarkime, plieninės vonios. Jos gali būti puikiai naudojamos net ir 25 metus. Storas emalio sluoksnis ant vonios užtikrina švelnumą bei atsparumą dūžiams, rūdims. Ketaus vonia taip ilgai išlaiko vandenį šiltą, todėl nereikia jaudintis dėl to, jog gali labai greitai atvėsti. Jos gali būti labai modernios ir šiuolaikiškos, todėl tai gana dažnas pasirinkimas. Ravak vonios taip pat pasižymi ir kokybe, todėl savo pasirinkimu nesigailėsite, jei pasirinksite ketaus vonią.

Akmens masės vonios yra elegantiškas pasirinkimas, kuris akcentuoja brandų pasirinkimą. Išvaizda šios vonios visuomet patraukia, todėl populiarumas niekur nedingsta. Lietos akmens vonios pasižymi puikiu ilgaamžiškumu ir kokybę kaip ir ravak vonios iš ketaus. Tokia vonia yra apari chemikalams, įbrėžimams, o iškilus kokiems nesklandumams, atsiradus netolygumams gali būti nesunkiai atrestauruojama. Šlifavimas labai gražiai atkuria vonios pradinę išvaizdą ir suteikia spindesio.

Ką pasirinksite priklauso nuo asmeninių poreikių – abu šie sprendimai yra geri, todėl didžiausią įtaką gali padaryti būtent šių vonių išvaizda, dizainas ir tai ko tikitės savo vonios kambaryje. Išskirtinumui labiau tinka akmens masės vonia, paprastesniems sprendimams puikiai priderinsite ketaus vonią, nes ji kiek universalesnė.

Komentarai
Kraunama...