Vonios kambarys: kodėl verta įsirengti dušo kabiną?

0 156

Daugeliui būna nelengva apsispręsti ką rinktis – dušo kabiną ar vonią. Kiekvienas iš šių variantų tikrai turi savų privalumų, bet turėti abu ne visada pavyksta. Kartais vonios kambarys būna nedidelis, tad tenka pasirinkti tiek vieną variantą. Įprastai tokių atveju pasirenkamas dušas, nes jis ne tik užima mažiau vietos, bet ir yra praktiškesnis. Žinoma, kai kuriems be vonios įsivaizduoti vonios kambarį sunku, nes būtent joje galima atsipalaiduoti po ilgos dienos, pagulėti, paskaityti mėgstamą knygą – to niekada nepavyks padaryti duše. Tačiau nepaisant to dušas tikrai dažnesnis pasirinkimas dėl praktiškumo, o vienas geriausių pasirinkimų yra ravak dušo kabinos, nes jos pasižymi puikia kokybe.

Kabinos gali būti labai įvairios – vieni pasidaro namuose dušo pertvaras, tinkamai pritaikę vonios kambarį ir aplinką, kiti perka dušo kabiną su pagrindu, kad nereikėtų nieko papildomo daryti vonios kambaryje. Pasirenkant ravak dušo kabinas užtikrinama, kad gaminys dar ilgai išliks kokybiškas. Nepaisant to dušo pasirinkimas yra labai praktiškas dėl to, jog taupo vietą vonios kambaryje. Dėl ko gali tilpti daugiau daiktų, baldų arba kaip tik išlieka daugiau erdvės, kurios daugelis šiais laikais labai siekia.

Dušo kabinos leidžia sutaupyti ir vandens bei laiko prausiantis. Žinoma, tai labai priklauso nuo individualios procedūros bei įrangos. Jei norite būti užtikrinti praktiškumu, reikia pagalvoti apie dušų kabinų modelius – pasirinkus visiškai nekokybišką variantą greičiausiai patirsite tik nuostolius, tačiau per daug negalvojus galima pasidžiaugti, jog ravak dušo kabinos gali būti puikus variantas, kai nežinote ką rinktis ir labai norisi ilgaamžio varianto, kuris nenuviltų.

Prieš išsirenkant dušo kabiną galutinai reikia apmąstyti santechniką, nes vonios kambario įrengimas turi būti tinkamas dušo kabinai ar voniai. Drenažo sistema itin svarbi, kai pasirenkamos ne kabinos, o pertvaros, nes reikia, jog būtų nubėgimas vandeniui. Renkantis kabinas su dušo padu, verta žinoti, kad pats populiariausias pasirinkimas yra akmens masės arba akrilo padėklai. Svarbu įvertinti ir kokio aukščio bei pločio kabinos gali prireikti. Šiais laikais galima rasti ir labai siaurų, taupant vonios kambario erdvę tačiau jos gali būti patogios ne kiekvienam. Formos dušų kabinų taip pat būna įvairios ir nors populiariausios kvadratinės, gali jos būti ir apvalios, kampinės ar stačiakampio formos. Dažniausiai formas reikia rinktis pagal tai kas tinka pagal kambario formą ir išmatavimus.

Komentarai
Kraunama...