Žaidimai vaikams, kurie lavina mažuosius

0 7

Žaislų gausa gali susukti galvą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Ryškiaspalviai, įvairių formų, skleidžiantys garsus ir švieseles žaislai vaikams tampa neretas atvejis kiekvieno vaiko lentynoje. Tačiau žaislai vaikams turi ne tik būti pramoga, bet tuo pačiu ir mokyti. Edukaciniai žaislai berniukams ir mergaitėms yra vienas iš variantų.

Kūdikiams itin svarbu parinkti tinkamus žaislus, kadangi tai yra laikas, kai formuojasi žmogaus motorika bei fiziologija. Tai gali būti įvairūs barškučiai, kaladėlės ir pan., kurias kūdikis galės liesti, mokytis laikyti rankose, dėti į burną. Vėliau mažyliui paaugus, pradeda formuotis jo kūrybiškumas. Šiuo laikotarpiu itin tinka žaidimai vaikams, kurie išlaisvina vaiko fantaziją, tai gali būti įvairios grindinės dėlionės, konstruktoriai, didesnės lego figūrėlės.

Augant, vaikai prisigalvoja įvairiausių žaidimų, kurie skirti ne tik savarankiškumo, bet ir komandiškumo ugdymui. Žinoma, kiekvienas vaikas yra skirtingas ir pasirenka kokio tipo žaidimus nori žaisti. Visuomet verta vaikus supažindinti su edukaciniais žaidimais – šių žaidimų pagalba vaikai išmoksta pažinti realų pasaulį ir jame vykstančius reiškinius. Apsilankykite www.edukaciniai.lt ir atraskite platų žaidimų, kurie lavins vaiko loginį mąstymą, atmintį, vaizduotę ir dėmėsį, pasirinkimą.

Komentarai
Kraunama...