Zakopanė: kelionė automobiliu

0 1 634

Kai norisi išbandyti keliauti automobiliu, puikus pasirinkimas vykti į Tatrų kalnus, kuriuos galima aplankyti tiek iš Slovakijos, tiek iš Lenkijos pusės. Tatrų kalnai vieni artimiausių Lietuvai, todėl tai puikus pradinis maršrutas, kuris atsieis nebrangiai ir tikrai bus ką pamatyt.

Automobiliu važiuoti per Lenkija reikia turėti kantrybės, nes autostradose ir greitkeliuose nuolat bus šimtai sunkvežimių, kuriuos bus sunku pralenkti. Kadangi važiavimo gana daug, patikrinkite savo automobilio būklę, nes tikrai nenorite svetimoje šalyje susidurti su gedimais. Automobilių nuoma siūlo dažniausiai saugius modelius, todėl norint kokybiškos kelionės galima rinktis ir ne nuosavą automobilį. Jei netelpa visi jūsų daiktai ar keliauti nori daugiau žmonių, automobilių nuoma gali padėti, nes erdvus ir patogus automobilis būna būtinas. Svarbu atkreipti ar užtenka jums bagažinės dydžio.

Nepaisant visų techniškų dalykų, važiuojant link Zakopanės galima aplankyti ir kitas puikias Lenkijos vietas. Aplankyti Varšuvą, Krokuvą, Vroclavą yra tikrai pakeliui, todėl jei planuojate nakvynę prieš tikslą tikrai suspėsite sustoti kiekviename iš šių miestų ir apžiūrėti svarbiausius lankytinus objektus. Taip pat kelis sustojimus galima numatyti ir grįžtant, todėl bus visai nesunku pamatyti daug.

Artėjant prie Zakopanės keičiasi ir vaizdai, atsiranda daugiau kalnų, gražių vietovių, todėl verta stabtelėti, jei pamatysite ką nors gražaus ir norėsite įsijausti. Pati Zakopanė gana nedidelė, tačiau joje yra labai gražių panoramų ir gražus senamiestis, kuriame rasite ir lauktuvių draugams ir sau. Pavalgyti šiame kurorte nekainuoja daug, todėl ir gamintis nebus būtina. Kadangi Zakopanė kalnuota, jei rinksitės automobilių nuoma, geriau išsirinkti tokioms vietovėms tinkamą automobilį.

Į Tatrų kalnus, būnant Zakopanėje būtina užlipti. Kad pasidžiaugtumėte vaizdu, užtenka užlipti iki Morskie Oko, tai nedidelis ežeras tarp kalnų, kuris dar nei vieno nepaliko abejingo. Užlipę ten rasite ir kavinę, kurioje pavyks užvalgyti ir išgerti alaus. Jei dar norėsite, galima lipti ir aukščiau, tuomet atsiveria daugiau vaizdų, tačiau jei fizinis pasiruošimas nėra geras, Morskie Oko bus pakankama pramoga. Atsigrožėkite ir pabūkite, nes vaizdas tikrai atpirkt visą vargą, kurį patirsite lipant.

Komentarai
Kraunama...